ART / Lithographs / Litographs 13789153
nr 1378 9153
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
7 pcs, Hans Viksten (1926-1987), Sweden. Signed, 200 upplaga, sheet: 63x44, oramade lösa blad,
LITOGRAPHS, 7 st, Signerad, 200 upplaga. Bladets mått: 63x44, oramade lösa blad
Hans Viksten, Swedish painter, born 1926, dead 1987.
1000
SEK 700
Monday February 15 2021
at 19:47:34
15/2 19:41:00